Bizi Takip Edin
Kategoriler
Bumerang
Arşivler

Belgrad Ormanı’nda koşmak fikri Ada’nın çok hoşuna gitti.  Koşucular sağlıklı ve güçlü olurlar bu yüzden de sağlıklı beslenirler demek ki tabağımda ki balığın hepsini yemeliyim düşüncesi ile nefis bir akşam yemeği yedi 🙂

 

 

Sabah erkenden kalktık, koşu kıyafetlerimizi ve spor ayakkabılarımızı giydik, yanımıza üzerimizin çamurlanma, ıslanma ihtimaline karşı yedek kıyafet ve ayakkabılarımızı aldık. Suyumuzu çantamıza koyduk, yol üzerindeki pastaneden sandviçlerimizi aldık, kahvaltıyı arabada yaptık, hem zaman kazanmış olduk hem de eğlenceli bir kahvaltı oldu .

Pazar sabahı erken saatlerde yola çıktığımız için Bahçeköy’e kadar trafiğe de takılmadan yol alabildik, Bahçeköy’den Belgrad Ormanı girişine kadar adım adım devam ettik ve Geyik Koşuları alanına vardık. Koşuya katılacak olan arkadaşlarımız ile buluştuk, göğüs numaramızı ve bandanalarımızı aldık, koşmaya hazırız.

 

 

Koşuya katılan 186 Bambi’nin yüzlerindeki ifade, gözlerindeki sevinç ve heyecan anlatılamaz yani aslında bu heyecan sadece bizim Bambi’lerde  değil, 4 – 14 – 28 K koşan Geyikler ve Ceylanlarda da aynı coşkuyla mevcuttu.

 

 

Koşuyu tamamlayan Bambi’ler madalyalarını kaptılar, nasıl sevinçli olduklarını tarif edemem, Koşudan sonra  bir tarafta Aşşk Kahve’nin Geyik Kurabiyeleri, sıcak çikolatası, sandviçleri, bir tarafta Golden Fresh meyve standında taze meyve paketleri çocukları bekliyordu.

Caner Odabaşoğlu’nu ve tüm ekibi tabrik etmek gerek,  sanrım bir organizasyon bu kadar kusursuz olabilirdi.  Emeğinize sağlık …

Geyik Koşuları hakkında daha detaylı bilgi almak ve bir sonraki koşuya sende katılmak istersen http://www.geyikkosulari.com/bambi-kosusu.php buradan takip edebilirsin.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir