Bizi Takip Edin
Kategoriler
Bumerang
Arşivler

Dağınığım, evim, kafam, çalışma masam, ilişkilerim hep dağınıktır, ev işi yapmayı sevmem, mesela  saatlerce yemek pişiremem mutfakta, çok çok yemek yapamam, hep az olur, cimriyim biraz, 4 bardaktan pilav tutturamam, 4 kişiden fazla isen aç kalırsın evimde ya da dışarıdan yersin, mis gibi kurabiye kokusu gelmez bizim evden,  bazen genellikle kış aylarında ev kurabiye koksun ve kızım eğlensin diye kurabiyeler yaparım, güzel kokar ama tipsiz olur.

Sevmediğim insanı davet etmem evime, davetlere de katılmam.

Ütüyü gerekmedikçe yapmam, uzun süren herşeyden sıkılırım, hiç bir yere sığmam.

Bağırarak konuşmam, bağıranları da sevmem ama yüksek sesle kahkaha atarım, güldüm diye pis pis bakarsan emin ol umursamam.

Her ortama uyum sağlayamam, herkesle hemen kaynaşamam, uzun uzun sohbet edemem, saatlerce dinleyemem, kısa vadede iyi bir dert ortağı olabilirim ama konu uzarsa ciddiyetimi koruyamam,

İnce ince düşünemem, ayrıntılara bakamam, sürekli yeniliğe ihtiyaç duyarım, uzun süre rutinde kalırsam depresyona girerim. Derin sessizliklerim olur.

Aynı fikirde olmaya ihtiyaç duymam, kimsenin kıyafetini, dinini, yaşam tarzını umursamam.

Yanlış yaparım, inat ederim, yarım bırakır giderim, huzursuzum, rahatsızım, kavgacıyım, ne yapacağım belli olmaz çok güven veren biri değilim.

İçerde duramam, dışarı çıksan aynı yerde kalamam.

Tezcanlıyım, sabırsızım, bekleyemem. Anlık tepkiler veririm, önce yaparım sonra düşünürüm. Hatta bazen düşünmem bile.

Mükemmel değilim, mükemmel olmak bütün bunları doğru yapmak isterdim. Herşeyin yerli yerinde olduğu bir evim olsun, lezzetli yemekler yapayım, eşimiz dostumuzla gidiş geliş yapalım, kalabalık akraba sofralarımız olsun, ait olayım, sabırlı olayım, sevecen olan olayım, daha iyi bir dinleyici olayım, gardrobum ütülü kıyafetlerimle dolu olsun, ütü odası boş olsun, mutfakta asla bulaşık olmasın, işime gideyim, evime geleyim, şirin kurabiyeler pişireyim arkadaşlarımla paylaşayım, balkonda huzurla çayımı içeyim, sakin olayım, küçük detaylarla uğraşacak yüreğim olsun, önce düşünüp sonra konuşma kabiliyetim olsun, akraba bağlarım olsun isterdim.

?????? ooofff  amaann neyse 🙂

Sence de bütün bunlar çok sıkıcı değil mi ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir