Bizi Takip Edin
Kategoriler
Bumerang
Arşivler

Benden söylemesi, her biri test edilmiş ve başarıya ulaştığı gözlemlenmiştir.

 

 

1- ) Dağ, tepe, çamur, orman demeyin koşun, gerekirse çocuğu da yanınıza katın, böylece olayın etkisini iki kat arttırmış olursunuz.

( Ya oralarda kalırsanız ( kalırsanız gene sizi almak için kendisinin uğraşması gerekecek ) , ya da kaybolursanız diye endişe edecektir. Tamam belki ortadan kaybolmanızı istiyor olabilir ama unutmayın kaybolmuş halinizle daha çok uğraşması gerekeceğinden yine de sizi göz önünde tutmak isteyecektir, hele ki çocuğu da yanınıza aldıysanız çaresiz …. )

 

 

2-) Parklarda, yollarda palyaço gibi gezin, yüzünüzü gözünüzü rengarenk boyayın.

( Böylece iyice dikkat çekici hale gelmiş olacaksınız ve sizi asla görmezden gelemeyecek, kendisinin gözünden kaçmayacağınız gibi, ruh ve sinir hastalıkları ekiplerinin de dikkatini çekme ihtimaliniz olduğunu düşünecek ve panikleyecektir )

 

 

 

3-) www.gurkangenc.com u takip edin ve  gaza gelip bir bisiklet alın hatta çok iyi kullanmayı bilmeseniz bile atın kendinizi köy yollarına !

( Vahşi köy köpeklerine paçanızı kaptırıp, yüz yıl  dırdırınızı dinlemektense,  %100 peşinizden gelmeyi tercih edecektir )

 

 

4-) Kız arkadaşlarınızla davetlere katılıp, eve yarı çakırkeyif bir şekilde dönün.

( Hele alkol dilinize vuruyorsa çok şanslısınız,  vaayyy be ne komik kadınım yaa kafasıyla uykuya dalana kadar birçok espiri yapacaksınız. Böylece kocanız kızlarla çıktığınızda eve ne kadar komik döndüğünüzü hatırlacak ve peşinizden ayrılmayacak )

 

 

 

5-) Çocuğunuzu kendinize benzetin, kendinizi de çocuğunuza.

( Düşünsenize siz zaten varsınız ve bir tane daha 🙂 )

 

 

 

6-) Hiç biri işe yaramazsa ölü taklidi yapmaktan çekinmeyin !

( Unutmayın savaşta ve aşkta her yol mübahtır )

 

 

Veeee işte sonuççççç 😉

Buraları yıkılıyooo, benden yıkılıyooo … hergün peşime bıyıklı takılıyooo 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir