Bizi Takip Edin
Kategoriler
Bumerang
Arşivler

Her ayın başı dergi raflarının önünde alırdım soluğu, bayılırım dergilere!!!

 

Magazin, güzellik, sağlık, seyahat ,bilim, ev dekorasyonu, yemek tarifleri dergilerini atardım sepete, hepsini aynı anda okuyamasam da aynı anda almayı seviyorum, şimdi ise kızımla beraber her ayın başı dergi reyonunun önünde buluyoruz kendimizi, bugün de öyle oldu. Ay başlarında dergilerimizin yeni sayıları çıkar, yeni sayı demek yeni haberler, yeni aktiviteler, oyunlar, oyuncaklar, hediyeler demek. Konular bazen tekrar da etse yinede heyecanlanırız 🙂

 

 

Bu akşam işimiz çoktu, önce gidip dergilerimizi seçtik eve geldik ve  açılışı Disney’in Okul Öncesi dergisi ile yaptık ama okumadık, okuma işini yarın akşam yapacağız, alışverişten dolayı uyku saatine fazla vaktimiz kalmadığı için sadece oyuncağı ile oynadık.

 

 

Ufacık ve basit bir oyuncak, ama oldukça eğlenceli, yuvarlak bir zemin, ortasında dikili bir basket potası, etrafında topları koyabileceğimiz 3 tane delik ve deliklerin önünde fırlatmamıza yarayan 3 plastik parça, minik topları deliklere koyuyorsun ve plastik parçaların yardımı ile fırlatarak basket atmaya çalışıyorsun.

 

 

Topların bir kısmı basket oldu, bir kısmı etrafa saçıldı derken epey bir vakit geçirdik bu basit oyuncakla…

 

 

Sonra Çim Adam’ı hatırladık, saçları bayağı bir uzamış ve karışmıştı, bu sebeple de çok komik görünüyordu, Ada O’nun  Çılgın Profesör gibi göründüğünü söyleyerek kahkahayı patlattı, dün akşam söz vermiştik Çim Adam’a saçlarını kesmek için, hemen makası aldık ve saçlarını kestik daha dorusu biçtik.

 

 

Tekrar uzaması için suladık, balkonda ki köşesine yerleştirdik. Ay dede ve yıldızlara iyi geceler dedik yatağın yolunu tuttuuuukkk 🙂

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir